Emlakjet 

 Hepsiemlak 

 Sahibinden 

Whatsapp icon
Güvenilir Çözümler, Sizin İçin Burada!

Turax Gayrimenkul

Turax Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, Ankara merkezli olarak Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir lider gayrimenkul danışmanlık firmasıdır. Sektördeki deneyimimiz, uzman ekibimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, gayrimenkul ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini esas alarak, güvenilir ve kaliteli hizmet sunma konusundaki kararlılığımızla öne çıkıyoruz. Sizi en iyi şekilde temsil etmek ve yatırımlarınıza değer katmak için buradayız.

  • Güvenilir Danışmanlık
  • Hızlı ve Etkin Çözümler
  • Sürdürülebilir İlişkiler
  • Alanında Uzman Ekip
  • Müşteri Odaklı Yaklaşım
  • İhtiyaçlara Özel Çözümler
BİZE ULAŞIN

263

Mutlu Müşteri

14

Çözüm Ortağı

100%

Müşteri Memnuniyeti

20+

Yıllık Tecrübe

icon

Yatırım Danışmanlığı

Piyasa analizi ve risk değerlendirmesi yaparak sizlere stratejik yatırım tavsiyeleri sunuyoruz.

icon

Gayrimenkul Analizi

Gayrimenkul değerleme ve analizinde yüksek hassasiyetle çalışarak sağlam kararlar almanıza yardımcı oluyoruz.

icon

Arsa-Konut Ticareti

Konut alım-satım faaliyetlerinizde size en uygun taşınmazı bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Faaliyet Konularımız

HİZMETLER

img
ARSA-TARLA ALIM-SATIM

Turax Gayrimenkul, Arsa/Tarla Alım Satımında Yatırım Danışmanlığı Hizmetinin Yanı Sıra Sizlere Sürdürülebilir Değer Artışı Sağlayabilecek Gayrimenkul Portföylerini Sizlere Sunarak Yatırımlarınızı Doğru Yapmanız İçin Sizlere Destek Olmak İçin Burada!

img
KAT KARŞILIĞI

Mevcut Arsanızı Mantıklı Bir Yatırıma Mı Dönüştürmek İstiyorsunuz? O Halde Turax Gayrimenkul İle İletişime Geçerek Kat Karşılığı İşlemler İle Sizlere Uygun Kat Karşılığı Arsa İşlemlerinden Yararlanarak Arsanızı Konutlarla Değiştirebilirsiniz!

img
SATILIK-KİRALIK KONUT

Turax Gayrimenkul, İhtiyaçlarınıza En Uygun Konutu Bulabilmeniz İçin Bir Rehber Olarak Yanınızda! Sizler İçin Yaşam Alanı Olabilecek Satılık/Kiralık Konut Fırsatlarıyla İlgili Bilgi Alabilmek İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

img
GAYRİMENKUL DEĞERLEME

Bir Gayrimenkulün Mali Değerinin Belirlenmesi İçin Güvenilir Bir Danışmana İhtiyacınız Varsa Turax Gayrimenkulle İletişime Geçerek Gayrimenkul Değerleme Hizmetlerinden Yararlanabilirsiniz! Detaylar İçin Hemen Bize Ulaşın!

img
ENDÜSTRİYEL GAYRİMENKUL ALIM-SATIM

Endüstriyel Gayrimenkul, Genellikle Üretim, Depolama, Lojistik Veya Dağıtım Gibi Endüstriyel Faaliyetler İçin Kullanılan Ticari Mülkleri İfade Eder. Endüstriyel Gayrimenkul Konusunda Bilgi Almak İsterseniz Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

img
TİCARİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ

Turax Gayrimenkul, Ticari Gayrimenkul Sahiplerine Sunduğu Profesyonel Ticari Gayrimenkul Yönetimi Hizmetleriyle İhtiyaçlarınıza En Uygun Çözümleri Sunmaktadır. Detaylı Bilgi Almak Ve Hizmetlerden Faydalanmak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!